Astara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sraz na Slovensku

3 posters

Goto down

Sraz na Slovensku Empty Sraz na Slovensku

Příspěvek pro Ardaren Tue Jul 08, 2014 11:50 am

Zdravíčko.
Tenhle topic je hlavně pro Slováky.
Někteří o tom už slyšeli, někteří ne. Dne 1 - 6. Srpna(August) podniknu menší expedici na Slovensko poznat vás, bratry a sestry RP scény. Kdo by se se mnou chtěl srazit, pokecat, popít pivko, medovinu či něco jiného (klidně i nealkoholického Very Happy ) tak mi kdyžtak napište nejlépe PMku či na skypu (nick: Ardaren).
Pokud chcete motivaci tak budu tahat medovinu a pokud na ní nemáte chuť tak vás pozvu na něco.
Kdo by mě nechal u sebe přespat a nedejbože vykoupat tak má u mě mnohem víc pití/jídla... I mojí nehynoucí vděčnost. Very Happy

Nebojte se moc o to že bych si zajel, už teďka jedu za pár lidma(z toho se taky zrodila tahle myšlenka), přičemž jeden bydlí až na úplném východu Slovenska.

Doufám že vás bude pár se kterýma se uvidím. Smile

S pozdravem Ardaren the Explorer
Ardaren
Ardaren

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 21. 05. 14
Age : 31
Location : Banka

Návrat nahoru Goto down

Sraz na Slovensku Empty Re: Sraz na Slovensku

Příspěvek pro Fey Tue Jul 08, 2014 5:05 pm

A nebolo by naj, nejak to skĺbiť a stretnúť sa na jednom mieste? Wink autobusy/vlaky chodia.
Fey
Fey

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 22. 05. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sraz na Slovensku Empty Re: Sraz na Slovensku

Příspěvek pro Gruvis Tue Jul 08, 2014 7:55 pm

Východ mi úplne vyhovuje. Len by bolo dobré vedieť kde presnejšie. Nerobí mi totiž problém dostaviť sa aj do Sniny, či Humennóho. Najlepšie však sedia Košice, Prešov a Svidník.
Gruvis
Gruvis

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 05. 14
Age : 27

http://samuelgravis.deviantart.com/

Návrat nahoru Goto down

Sraz na Slovensku Empty Re: Sraz na Slovensku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru