Astara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trissa Coburn

3 posters

Goto down

Trissa Coburn  Empty Trissa Coburn

Příspěvek pro Teasis Mon Jul 14, 2014 8:19 pm

Zdravím chtěla bych požádat o unikátní charakter, přesněji se jedná o sestru Edwyna Coburna.
Nejsem tady asi známá ale dost lidí mě zná.
Jak z Nostalgie: 2 roky (nejhlavnější postavy Mira, Airis, Trissa, Iris)
Tak z Erebosu: Pár měsíců (postavy Nelliah a Maya)
S RP mam zkušenosti asi 4 až 5 let.

Tak a teď už se konečně dostanu k té postavě  Very Happy 
---------------------------------------------------------------------------
Příběh

Když vcházím do sálu, slyším, jak někdo pronáší „Právě přichází Trissa Coburn, dcera Lorda Richarda Coburna a Lady Ginevry“. Usměvavá mladá slečna s ohnivými vlasy. Na pohled dokonalá dcera lorda. Ale to je jen moje jedna stránka.  Pro někoho je těžké narodit je jako prostý člověk pro mě, ale bylo velice těžké vyrůstat v rodině co má jméno, co něco znamená.
Narodila jsem se jako poslední nejmladší, teda až na mého nevlastního bratra Edmunda.

Já nikdy nebyla dokonalá dcera, nebavilo mě nosit šatičky, vyšívat, učit se hrát na nástroje, upřímně moje hra na flétnu a loutnu je dobrá tak akorát na vyhánění krys ze sklepení. Raději jsem pozorovala výcvik vojáků a stráží, četla o rytířích. Edmund mě potají učil jak zacházet s mečem a lukem.
Otec o tom věděl, nebyl hloupý, ten věděl o všem co se na panství a okolí děje. Ale do doby než si můj nejstarší bratr Edwyn vzal Pearl a měli spolu dědice, tak dělal, že nic nevidí. Lépe pro mě, s Edmundem jsem jezdila po lesích, polích, lovila, trénovala boj, vše na co jsem pomyslela, tenhle bezstarostný život mě bavil, a doufala jsem, že nikdy neskončí.

Rok po roku jsem se lepšila, celkem dobře to umím s mečem, ale lepší jsem v lukostřelbě. Časem jsem vyrážela na výpravy sama, asi bych se jako dáma měla chovat jinak, ale mám ráda svůj klid, chvíli kdy můžu zapomenout na vše okolo a věnovat se jen tomu co mě baví. Jen se pomalu projíždět po panství, pomáhat prostým lidem, jsem po otci, tvrdohlavá a hlavně zásadová. Nikdy nenechám nikoho v nouzi, nikdy jsem nenechala byť toho nejchudšího člověka v nouzi, nebo na něm nechala činit bezpráví. Zákon je svatý, asi je to takové rodinné prokletí. Za každou cenu činit dobro a spravedlnost.

Největší zlom se pro mě stal, když mého otce zranili a následně na zranění zemřel, dala jsem si slib, vždy budu jako on, udržovat pořádek, prát se za slabé a utiskované. Až do té doby na mě matka nikdy nebyla moc naštvaná, ale na důkaz svého slibu jsem si ostříhala vlasy a nechala ušít zbroj, se znaky a v barvách našeho rodu. Odhodila jsem většinu ženskosti a stala se ze mě bojovnice. I bratři mě nakonec vzali na milost a nechali mě plnit svůj slib.
Matka to ale nesla těžce, jediná dcera a co se z ní nakonec stalo. Musela jsem činit kompromis a občas na sebe obléct šaty. Ale i tak jsem bojovnice a dcera svého otce tělem i duší. A tak to zůstane, dokud budu živa!!


Obecný popis postavy


Jméno: Trissa Coburn
Věk:25 let
Rasa: Člověk
Rodné místo: Věžopolí

Barva očí: Smaragdově zelená
Barva vlasů: Ohnivě červená
Barva pleti:  Lehce opálená z běhání venku.
Popis postavy: Trissa je trochu vyšší než ostatní ženy. Na pohled byste si jí spletli s mladou dámou, ale ne když si obleče zbroj a vezme do ruky meč. Nezdědila jako většina členů rodu černé vlasy, po matce jako jediné dítě zdědila ohnivé vlasy, před smrtí otce je měla dlouhé rovné až k lopatkám ale po smrti se ostříhala na krátko.
Zájmy: Trissu od mala více zajímal šerm než šití. Od mala utíkala své chůvě, matce komukoliv kdo na ní zrovna dával pozor, a šla se dívat na vojáky. Potají četla knížky o rytířích, lordech a velkých bitvách. Časem se sama dostala k učení šermu a boje obecně. To je její doména a jeden z největších zájmu.

Popis povahy: Časem se z Trissy stala se z ní bojovnice. Učil jí nevlastní bratr od boje po  taktiku, zákony a další věci, ve které věřil jak on tak jejich otec. Matka se zase snažila, aby přece jen ten kousek ženy v ní nezmizel.
Trissa je celkem výbušná povaha, někdy se prostě do boje vrhne, aniž by si cokoliv promyslela, ale jsou i chvíle kdy sama plánuje, co by se mohlo stát. Pro rodinu a pro císařskou dynastii je ochotna bojovat, ale v posledních letech po smrti svého otce čím dál víc uvažuje, jestli její vstup do boje není poslední.

Oblíbená zbraň:   Meče, dýky, a hlavně luk
Oblíbené jídlo: Trissa má ráda sladké, od ovoce po koláče.
Nejčastější oblečení: Na míru vyrobená kožená zbroj, v té je viděna nejčastěji, ale když povinnost rozkáže, obleče si i nějaké ty šaty.
Nejčastější výbava:  Meč, luk, kůň, sedlo.

Trissa Coburn  2wdwmfk
Trissa před tím než jí zabili otce.

Trissa Coburn  Sws4gj
A poté co dala slib a ostříhala se taky trochu dospěla.

Vše ohledně postavy je domluveno s Edwynem.
Předem děkuji za přečtení za názory ať jsou jakékoliv. Odpusťte mi nějaké ty překlepy, občas něco ujede, ale snad jsem opravila vše.  Very Happy


Naposledy upravil Teasis dne Mon Jul 14, 2014 11:07 pm, celkově upraveno 3 krát
Teasis
Teasis

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Trissa Coburn  Empty Re: Trissa Coburn

Příspěvek pro lemon Mon Jul 14, 2014 8:28 pm

Z mojí strany schváleno. Jen jedna nepřesnost, kterou jsem si původně neuvědomil - Hayley = Pearl.
lemon
lemon
GameMaster
GameMaster

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 21. 05. 14

http://www.playarise.com

Návrat nahoru Goto down

Trissa Coburn  Empty Re: Trissa Coburn

Příspěvek pro Gwyn Mon Jul 14, 2014 9:10 pm

Topic obsahuje vše potřebné, včetně Lemonova vyjádření. Schváleno.
Gwyn
Gwyn
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 84
Join date : 05. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Trissa Coburn  Empty Re: Trissa Coburn

Příspěvek pro Teasis Mon Jul 14, 2014 9:28 pm

lemon napsal:Z mojí strany schváleno. Jen jedna nepřesnost, kterou jsem si původně neuvědomil - Hayley = Pearl.


Opraveno, díky taky mi to nedošlo, díky
Teasis
Teasis

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Trissa Coburn  Empty Re: Trissa Coburn

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru