Astara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt a co bude po ní

4 posters

Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Maestro Thu May 22, 2014 8:16 am

Zdravím, tento server se ke mně donesl teprve dnes.... Ale hned skvělá předmluva mne zaujala natolik, že už se odsaď nehnu. Very Happy Měl bych jeden návrh... Podle toho, co jsem četl o Stvořitelce,si myslím, že by byl fajn aby Stvořitelku mohli hráči "skutečně" vidět, alespoň ve smrti. Jde o to, že jakmile jeden z hráčů zemře v PvE, mohl by se přejmenovat "Spirit healer" na samotnou Stvořitelku, a ta by mohla mít nějaký zajímavý dialog, nebo třeba jednoduchý úkol. Co si o tom myslíte?

Maestro

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 22. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Toren Thu May 22, 2014 8:28 am

To je poměrně zajímavý nápad, nicméně je tu pak otázka co s těmi, kteří nevěří ve Stvořitelku? Navíc já osobně bych nechtěl ani Stvořitelku nějak zvýrazňovat nějakou prostě pevně danou podobou. Pokud bychom to měli brát v tomhle duchu, tak by se spíše jednalo o Archóny, než o samotnou Stvořitelku, ale i tak je to takové... ošemetné z toho důvodu, který sem uvedl jako první.

Druhá je technická stránka takové smrti. Ono je to fajn, když není nějaký event nebo není nějaká akce, kdy bys mohl umřít, ale pokud tě přepadne NPC, pokud omylem umřeš při duelu (což se také může stát), tak to je celkem zdržování RP. Takže minimálně za mně jsem pro ten klasický systém smrti, kde se ressneš na místě, kde si umřel.

Nicméně děkujeme za zajímavý nápad a minimálně za to máš u mé osoby malé a bezvýznamné plus  Smile
Toren
Toren
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 11. 13

https://astara.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Maestro Thu May 22, 2014 8:44 am

Mmm.... Mno, pak by tu byl ještě nápad přebraný z Pratchetta. Na Zeměploše žijí všichni bohové celého světa na jednom místě, na vysoké hoře, kde se mezi sebou haštěří. Takže by se hráči mohli případně resnout tam, ne? A pokud jde o smrt v eventu, tam ho vždy můře resnout GMko. A pokud jde o smrt v duelu... Nešel by udělat token, který by jednorázově někoho resnul, a měl by dlouhý cooldown? alespoň nedojde k velkému farmení, jako na jiných serverech  Razz 

Maestro

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 22. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Cikmo Thu May 22, 2014 8:53 am

S tím tokenem je to opravdu pěkný nápad, ale chtělo by to k němu hodit debuff RS, aby se tím zabránilo nějakému bugování nebo tak.
Cikmo
Cikmo

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 10. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Toren Thu May 22, 2014 8:57 am

Mno, vzhledem k tomu, jak máme vymyšlená božstva by to Pratchettovsky nešlo.

A co se týká té smrti - já na to sdělil můj osobní názor. Jak to ve výsledku bude samozřejmě není jen na mně, ale i na zbytku týmu, tak uvidíme, jak se k tomu postaví oni. Rozhodně to není zašlapáno do země. Smile 
Toren
Toren
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 03. 11. 13

https://astara.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Caelia Tue May 27, 2014 4:13 pm

Omlouvám se, že tu reaguji až takhle pozdě, ale napadl mě menší a asi i zbytečný nápad. Lidé by měli možnost zadat si "quest" u oltáře, případně z amuletu pro daného boha. Ten Quest by byl splnitelný pouze ve smrti a jeho odměnou by byl návrat do smrtelného světa s menším "buffem" od toho boha, jako důkaz víry. Mimo to by bylo jedno oživení pro "bezvěrce", kteří by měli oživení bez bonusů, nebo s větším postihem.

Sice se více přikláním k tomu běžnému oživení na místě, ale pakliže by bylo oživení přes smrt, líbilo by se mi to nějak takhle, nebo podobně. Smile
Caelia
Caelia

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 05. 14
Age : 32
Location : In your dreams. (Don't complain about nightmares.)

Návrat nahoru Goto down

Smrt a co bude po ní Empty Re: Smrt a co bude po ní

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru