Astara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koně a problém se záhadným mizením

2 posters

Goto down

Koně a problém se záhadným mizením Empty Koně a problém se záhadným mizením

Příspěvek pro Ardaren Wed May 28, 2014 1:09 pm

Asi nikomu neunikl problém že se kradou koně. Problém je ten že se ignorují NPCčka a případně to že by u něj mohli být i někdo z hráčů. Osobně navrhuju jestli by to nešlo udělat spíše jako item který se pokládá (židle atd...)? A mohl by to použít jen ten hráč a při případném půjčení se to jednoduše tradne.
Ardaren
Ardaren

Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 21. 05. 14
Age : 32
Location : Banka

Návrat nahoru Goto down

Koně a problém se záhadným mizením Empty Re: Koně a problém se záhadným mizením

Příspěvek pro Athert Wed May 28, 2014 1:40 pm

Ono jde hlavně o to, že mounti v táboře měli být pod zámkem a neměli být vůbec použitelní (jen na eventy). Bohužel se tak nějak zapomělo na jejich zablokování při převádění DB z Dev verze na Astaru a tak jsme (jsem) je již nechali tak jak jsou. Chtěl jsem vidět jak MOC hráči budou ignorovat NPC (vím minimálně o 2, které na koně permanentně vidí i v noci) a s tím přidávat do mount systému i další vychytávky. Bohužel je vidět, že hráči npc ignorují a tak tedy mounty nechám tak jak jsou teď (teď jsou totiž vytvořeny dobře. Pokud hráč bude vlastnit koně tak nikdo jiný nebude smět koně použít.. a všichni koně ingame budou locknutí (pokud je GM neodemkne při eventu)). To co se děje v táboře je pouze nedostatečná pozornost věnovaná DB při prvních minutách serveru (za což se omlouvám Wink) a hráči, kteří takto koně kradou a z npc si nedělají vrásky mě pěkně zklamali. (Mimochodem koně se netradují, ale dávají.. to ale až v ostré verzi. A item by zcela zahodil celý koncept využívání vehicle.)
Athert
Athert

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 25. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru